Поступово наближається до завершення наше «думаюче-багатіюче» читання (Н. Хилл. Думай и богатей). У сьогоднішніх нотатках (див. також ч. 1, ч. 2, ч. 3, ч. 4, ч. 5) теж є список (не лякайтеся, цього разу він значно коротший). Цікаво, що до книжки поступово звикаєш, починаєш краще розуміти автора й іноді навіть подумки обганяєш його. Можливо, й правий Н. Хілл, коли стверджує, що цю книжку слід прочитати мінімум тричі, а потім ви й самі будете до неї періодично повертатися. Не знаю, чи матимуть такий ефект і мої нотатки, мені буде досить, якщо вони допоможуть вам у потрібну мить:
- Капітал включає в себе не тільки і не стільки гроші, скільки особливим чином добре організовані групи людей, які планують шляхи і способи найефективнішого використання грошей для виробництва товарів іншим людям і забезпечення доходів – собі самим.
- Всі, хто бажає досягти успіху, повинні пристосуватися до умов системи, яка контролює всі підходи до великих і малим статків.
- Є лише один вартий довіри метод придбання і законного збереження багатства – надання необхідних послуг.
- Випадок завжди випередить вас. Поверніться до нього обличчям.
- Думка – найдешевший у світі товар. Запитайте будь-кого – і він подарує Вам цілий букет.
- Дуже типово для людей, які знають щось, представляти справу так, ніби вони знають все і ще більше. Такі люблять поговорити. А Ви, якщо хочете навчитися швидко приймати рішення, краще зосереджено мовчіть.
- Напишіть великими літерами і повісьте на видному місці хоча б таке висловлювання: «Що можеш - світу розкажи. А краще - покажи!»
- Складові твердості характеру: бажання, рішення, віра, наполегливість, «мозковий центр» та організація планування.
- У світі завжди знайдеться місце для людини, слова і справи якої показують: вона знає, куди прямує.
- Будьте рішучі з нерішучістю – своєю і чужою.
- Відсутність наполегливості – найпоширеніша причина поразки.
- Наполегливість – найкраща страховка від неприємностей.
- Невидимий друг (Бог? - прим. моя) ще нікому не дозволяв досягти великого успіху, не перевіривши людини на наполегливість.
- Наполегливість – це стан Вашої свідомості, тому його можна культивувати.
- Подібно до будь-якого стану свідомості, наполегливість ґрунтується на певних принципах, серед яких: ясність намірів, бажання, впевненість у собі, визначеність планів, ретельний аналіз, співробітництво, сила волі, звичка.
- Найсильнішими ліками від страху є вимушений і багаторазовий прояв сміливості.
- Більшість ідей приходять в світ мертвонародженими або недоношеними і їм потрібен ковток повітря у вигляді чіткого плану дій, і дій безпосередніх, негайних.
- Страх осуду лежить в основі руйнування більшості думок і задумів, яким ніколи не судилося реалізуватися.
- Єдиний шанс, на який Ви можете повністю покластися, - той, що зобов'язаний своїй появі Вам самим, знайдений Вами самими з необхідною для цього наполегливістю.
- З бажань багатства не вродяться. Вони починаються з чіткого плану дій, заснованого на таких же чітких прагненнях і здійснюваного з необхідною наполегливістю.
- Чотири кроки (етапи) для успіху в будь-якій області діяльності:
1. Чітка мета або прагнення, за наявності пристрасного бажання досягти результату.
2. Чіткий план, що описує послідовність дій.
3. Незалежна свідомість, міцно захищена від руйнівних впливів, включаючи навіювання родичів, друзів і знайомих.
4. Дружній союз, співпраця з однією або кількома людьми, які можуть підтримати Ваше прагнення йти до мети, використовуючи план дій. - Два інтелекти, зійшовшись разом, неминуче створюють деяке третє поле, яке може бути уподібнене новому, третьому, інтелекту.
Немає коментарів:
Дописати коментар