(за книжкою: Р. Кийосаки, Ш. Лечтер. Богатый папа, Бедный папа)
Пропоную продовжити почате минулої неділі знайомство з книжкою письменницького тандему Кійосакі/Лечтер. Як ви пам’ятаєте, мова в книзі ведеться від імені хлопця (Кійосакі?), що опинився на роздоріжжі майбутнього вибору. Один з батьків («бідний») пропонує йому здобути гідну освіту, аби стати гарним працівником. Інший («багатий») вщерть руйнує звичну парадигму (паралельно зачепивши й хлопців мозок), показуючи необхідність розпочинати власний бізнес, ставати самому роботодавцем і заздалегідь думати про власний фінансовий актив на майбутнє, а не покладатися на державну пенсію. Які аргументи для цього використовуються – читайте:
- Не дозволяйте грошам керувати вашим життям.
- Некультурне ставлення до грошей породжує жадібність і великий страх. Вчіться використовувати ваші емоції, щоб думати, а не думати з емоціями.
- Треба розумно мислити, а не реагувати на емоції.
- Мудрість вирішує проблеми і приносить гроші. Гроші без фінансової мудрості – це ті гроші, що незабаром пропадуть.
- Багаті люди купують активи. Бідні і середній клас набувають пасив, який вважають активом.
Фінансові розрахунки – не просто цифри, а те, що ці цифри вам говорять. - Більша кількість грошей часто не вирішує проблему. Насправді це може виступити каталізатором проблеми. Гроші часто оголюють наші трагічні втрати. Гроші спрямовують прожектор на наше невігластво.
- Велика кількість грошей рідко вирішує чиїсь грошові проблеми. Мудрість вирішує проблеми.
- Запам'ятайте золоте правило: той, хто має золото - встановлює правила.
- Страх бути не таким, як всі, заважає багатьом шукати нові шляхи вирішення своїх проблем.